Test Niceboy Vega 5 (ukázková videa)

Akční kamera Niceboy Vega 5 zvládá opravdové 4K rozlišení s 30 snímky za sekundu, má stabilizaci videa, 2" displej a v prodejním balení najdeme i dálkové ovládání. Podívejte se na ukázková videa a fotky z kamery Niceboy Vega 5.

Niceboy VEGA 5 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Akční kamera Niceboy Vega 5 má ve svém prodejním balení ochranné pouzdro, se kterým je Vega 5 odolná vodě až do hloubky 30 metrů a dokonce je přibaleno i dálkové ovládání. V prodejním balení této akční kamery, kterou můžete zakoupit na kamerov.cz je toho ale mnohem více. Podívejte se na náš videopohled, ve kterém zjistíte, co vše s Niceboy Vega 5 dostanete a také zjistíte, jaké možnosti nastavení tato akční kamera umožňuje.

Parametry Niceboy Vega 5
  • Senzor: Sony IMX117 s 12MPx
  • Čip: Ambarella A12
  • Rozlišení videa: 4K 30fps, 2.7K 30fps, 2K 60fps, 1080p 120fps, 720p 240fps
  • Datový tok videa: až 60Mbps
  • Stabilizace: elektronická
  • Baterie: 1050 mAh
  • Displej: 2"
  • Příslušenství dodávané s kamerou: dálkový ovladač, voděodolné pouzdro, držák na řídítka kola nebo motorky, držák na helmu, stativový držák, otevřený držák, popruhy a další

 
Akční kamera Vega 5 díky procesoru Ambarella A12 a senzoru Sony IMX117 umí nahrávat nativní 4K rozlišení s 30 snímky za sekundu, dále je k dispozici 2.7K 30fps a 2K 60fps rozlišení. U Full HD videa lze nastavit až 120 fps a s kamerou tak lze vytvářet slow motion videa. Navíc u 1080p 30/60fps rozlišení lze využít stabilizaci videa (jak funguje můžete vidět níže. Pokud se zaměříte na pohyb palubní desky v autě, tak můžete vidět, že horizont před autem je neustále v jedné rovině). Podívejte se na ukázková videa z Niceboy Vega 5 (kamera byla pro test v nastavení, v jakém dorazí přímo z továrny):
Niceboy Vega 5 4K 30fps video:

Niceboy Vega 5 2.7K 30fps video:

Niceboy Vega 5 2K 60fps video
 
Niceboy Vega 5 1080p 60fps video

Niceboy VEGA 5 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

S kamerou je možné fotit také fotografie. Vega 5 sice umožňuje pořizovat fotografie až do rozlišení 16MPx, ale vzhledem k nativnímu 12MPx rozlišení senzoru Sony IMX117 jsou ukázkové fotky foceny právě do 12MPx rozlišení. Po kliknutí na fotku se otevře v plné velikosti:

Vega 5 se tak stává nejlepší kamerou od Niceboy, jak v kvalitě videa, tak i v kvalitě fotek. Navíc jde o první akční kameru Niceboy se stabilizací videa. My připravujeme test 1080p 120fps videa a slow motion videí provedených z tohoto rozlišení a také se můžete těšit na test jednotlivých nastavení kamery (nastavení vyvážení bílé a nastavení scén, které kamera umožňuje). Chybět nebude ani test nahrávaného zvuku kamerou Niceboy Vega 5. Proto nás neváhejte sledovat na našem Facebooku, aby jste o žádný z připravovaných testů nepřišli.

Akční kameru Niceboy Vega 5 zakoupíte na eshopu kamerov.cz, který nám kameru zapůjčil.

Blog Niceboyfan.cz

Niceboy Vega+ druhé generace (videopohled)

Akční kamera Niceboy Vega+ se začala prodávat ve své druhé generaci. Co se změnilo od té první a jaké možnosti v menu kamera nabízí? Podívejte se naše video.

Niceboy Vega 5: toto bude pecka!

Ten nejlepší hardware v čele s procesorem Ambarella A12 a senzorem Sony IMX 177, stabilizace videa a hlavně nativní 4K video s 30fps, Full HD video až se 120fps či 720p rozlišení se 240fps.

Dálkové ovládání pro Niceboy Vega 4K (video)

Dálkové ovládání pro akční kameru Niceboy Vega 4K dostanete přímo v prodejním balení. Podívejte se na to, jak ovladač s kamerou funguje a jaké možností nabízí.

Niceboy Vega: 2. generace akční kamery za 990Kč

V současné době se začala prodávat již druhá generace kamery Niceboy Vega, která stojí neuvěřitelných 990Kč. Podívejte se na náš videopohled na tuto akční kameru.

Niceboy Vega 4K: nastavení vyvážení bílé

Akční kamera Niceboy Vega 4K dokáže v nastavení měnit vyvážení bílé. Kde tuto funkci nastavit a jaký vliv má na výsledný obraz si ukážeme v našem videu.

Niceboy Vega 4K PRO s nativním 4K videem!

Špičkový model od Niceboy spatří světlo světa a nabídne nativní 4K video s 30fps, senzor od Sony či procesor Ambarella. Už dnes se podívejte na ukázkové video z tohoto TOP modelu!

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kamery Niceboy zakoupíte v oficiální české distribuci na kamerov.cz

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu NiceboyFan.cz s tím souhlasíte
 
niceboyfan.cz provozuje:
 
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (neplátce DPH)
 
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015
Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.