Test Niceboy Vega 5 (ukázková videa)

Akční kamera Niceboy Vega 5 zvládá opravdové 4K rozlišení s 30 snímky za sekundu, má stabilizaci videa, 2" displej a v prodejním balení najdeme i dálkové ovládání. Podívejte se na ukázková videa a fotky z kamery Niceboy Vega 5.

Niceboy VEGA 5 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Akční kamera Niceboy Vega 5 má ve svém prodejním balení ochranné pouzdro, se kterým je Vega 5 odolná vodě až do hloubky 30 metrů a dokonce je přibaleno i dálkové ovládání. V prodejním balení této akční kamery, kterou můžete zakoupit na kamerov.cz je toho ale mnohem více. Podívejte se na náš videopohled, ve kterém zjistíte, co vše s Niceboy Vega 5 dostanete a také zjistíte, jaké možnosti nastavení tato akční kamera umožňuje.

Parametry Niceboy Vega 5
  • Senzor: Sony IMX117 s 12MPx
  • Čip: Ambarella A12
  • Rozlišení videa: 4K 30fps, 2.7K 30fps, 2K 60fps, 1080p 120fps, 720p 240fps
  • Datový tok videa: až 60Mbps
  • Stabilizace: elektronická
  • Baterie: 1050 mAh
  • Displej: 2"
  • Příslušenství dodávané s kamerou: dálkový ovladač, voděodolné pouzdro, držák na řídítka kola nebo motorky, držák na helmu, stativový držák, otevřený držák, popruhy a další

 
Akční kamera Vega 5 díky procesoru Ambarella A12 a senzoru Sony IMX117 umí nahrávat nativní 4K rozlišení s 30 snímky za sekundu, dále je k dispozici 2.7K 30fps a 2K 60fps rozlišení. U Full HD videa lze nastavit až 120 fps a s kamerou tak lze vytvářet slow motion videa. Navíc u 1080p 30/60fps rozlišení lze využít stabilizaci videa (jak funguje můžete vidět níže. Pokud se zaměříte na pohyb palubní desky v autě, tak můžete vidět, že horizont před autem je neustále v jedné rovině). Podívejte se na ukázková videa z Niceboy Vega 5 (kamera byla pro test v nastavení, v jakém dorazí přímo z továrny):
Niceboy Vega 5 4K 30fps video:

Niceboy Vega 5 2.7K 30fps video:

Niceboy Vega 5 2K 60fps video
 
Niceboy Vega 5 1080p 60fps video

Niceboy VEGA 5 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

S kamerou je možné fotit také fotografie. Vega 5 sice umožňuje pořizovat fotografie až do rozlišení 16MPx, ale vzhledem k nativnímu 12MPx rozlišení senzoru Sony IMX117 jsou ukázkové fotky foceny právě do 12MPx rozlišení. Po kliknutí na fotku se otevře v plné velikosti:

Vega 5 se tak stává nejlepší kamerou od Niceboy, jak v kvalitě videa, tak i v kvalitě fotek. Navíc jde o první akční kameru Niceboy se stabilizací videa. My připravujeme test 1080p 120fps videa a slow motion videí provedených z tohoto rozlišení a také se můžete těšit na test jednotlivých nastavení kamery (nastavení vyvážení bílé a nastavení scén, které kamera umožňuje). Chybět nebude ani test nahrávaného zvuku kamerou Niceboy Vega 5. Proto nás neváhejte sledovat na našem Facebooku, aby jste o žádný z připravovaných testů nepřišli.

Akční kameru Niceboy Vega 5 zakoupíte na eshopu kamerov.cz, který nám kameru zapůjčil.

Blog Niceboyfan.cz

Niceboy Vega 6 star: videopohled

Nová akční kamera Niceboy Vega 6 star s optickou stabilizací, až 4K videem, 2" displejem a dálkovým ovladačem v našem videopohledu. Jaké příslušenství najdete v prodejním balení a co nabízí menu této kamery?

Niceboy Vega 5 POP: testovací videa

Niceboy Vega 5 POP má dotykový displej o velikosti 2,45" a optickou stabilizaci pomocí gyroskopu. Jaká videa natáčí? Podívejte se na videa ve Full HD, 2K a 4K rozlišení a přečtěte si recenzi této akční kamery.

Niceboy Vega 5 POP. videopohled

Niceboy Vega 5 POP dokáže interpolovaně nahrávat do 4K rozlišení, nechybí jí ovšem ani nativní 2K video či Full HD s 60 snímky za sekundu. Má optickou stabilizaci videa a 2,45" dotykový displej. Co vše umí?

Niceboy Vega 5 FUN: testovací videa

Jaká videa nahrává akční kamera Niceboy Vega 5 FUN? Podívejte se na testovací videa ve 1080p 30fps, 2,7K 30fps a 4K 30fps rozlišení. Zhlédnout můžete také časosběrné video, které Vega 5 FUN umí vytvořit.

Niceboy Vega 5 FUN: videopohled

Nová akční kamera Niceboy Vega 5 FUN se senzorem Sony a čipem Allwiner nabízí možnost nahrávání videa až do 4K interpolovaného rozlišení. Co kamera umí a co vše je v prodejním balení, uvidíte v našem videu.

Zoom s kamerou Niceboy Vega 5 (video)

Akční kamery neumí dělat zoom, protože jejich objektiv má pevné ohnisko. Jak ovšem můžete vytvořit zoom s kamerou s vysokým rozlišením jako je Niceboy Vega 5? Ukážeme v našem videu!

Niceboy Vega 5 FUN v prodeji a akce na Vega 5 a Vega 4K!

V prodeji je levná akční kamera Niceboy Vega 5 FUN s 4K 30fps rozlišení, kterou zakoupíte za méně než 2600Kč a ke kamerám Niceboy Vega 5 a Vega 4K za akční cenu získáte 10000 mAh power banku zdarma!

Niceboy Vega 5: nastavení ostrosti

Akční kamera Niceboy Vega 5 má ve svém menu velkou škálu možností nastavení. Jednou z nich je i volba ostrosti ve videu. Ukážeme si, jak se jednotlivá nastavení ostrosti projeví ve výsledném videu.

Test nahrávaného zvuku u Niceboy Vega 5

Nejvyšší model od Niceboy dokáže nahrávat opravdové 4K video s 30 snímky a u Full HD videa má až 120fps. U Vega 5 lze využít také stabilizaci videa, ale jak je na tom s kvalitou nahrávaného zvuku? Vyzkoušeli jsme ji.

Test Niceboy Vega 5 (ukázková videa)

Akční kamera Niceboy Vega 5 zvládá opravdové 4K rozlišení s 30 snímky za sekundu, má stabilizaci videa, 2" displej a v prodejním balení najdeme i dálkové ovládání. Podívejte se na ukázková videa a fotky z kamery Niceboy Vega 5.

Niceboy Vega 5: unboxing a videopohled

Akční kamera Vega 5 je první akční kamera od Niceboy s nativním 4K 30fps rozlišením a 1080p videem se 120fps. Kameře Vega 5 nechybí stabilizace videa a v balení najdeme pouzdro odolné proti vodě či dálkový ovladač.

Ukázka nahrávaného zvuku u Niceboy Vega 4K

Akční kamera Niceboy Vega 4K zvládá interpolovaně 4K video a u nativního 1080p rozlišení lze využít až 60 snímků za sekundu. Jak je na tom ale s kvalitou nahrávaného zvuku pomocí integrovaného mikrofonu? Podívejte se na video.

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kamery Niceboy zakoupíte v oficiální české distribuci na kamerov.cz

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu NiceboyFan.cz s tím souhlasíte
 
niceboyfan.cz provozuje:
 
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (neplátce DPH)
 
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015
Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.