Příslušenství Niceboy, které Vám nesmí chybět

K akčním kamerám Niceboy se dá přikoupit velká škála příslušenství. Pojďme si ukázat některé zajimavé kousky, které by neměly chybět Vaší kameře.

Prodejní balení akčních kamer obsahuje spousty příslušenství. Namátkou lze zmínit držák na řídítka kola či motorky, stativový držák nebo držák na helmu. Velká škála příslušenství se dá ale také dokoupit. Vybrali jsme některé zajímavé kousky:

1. Monopod Niceboy

Monopody jsou asi nejžádanějším příslušenstvím k akčním kamerám. Díky nim dokážete nahrávat netradiční záběry, ať už z nadhledu, podhledu nebo z úhlů, kde by to jinak nebylo možné. U monopodů je důležité, aby byla možnost aretace, díky které bude kamera držet pevně na svém místě, nebude se protáčet a podobně. A právě toto splňuje tento monopod Niceboy, který má maximální délku 100 cm.
 

Za 590Kč koupíte na kamerov.cz

2. Plovoucí držák Niceboy

Pokud se bojíte o svou kameru při nahrávání ve vodě, tak ideálním pomocníkem je plovoucí držák. Ten Vaši kameru udrží na hladině za každých okolností a nemůže se Vám tak stát, že kameru utopíte. Plovoucí držák Niceboy je dodáván i s poutkem na zápěstí ruky, což ještě více jistí Vaši kameru.
 

Za 390Kč koupíte na kamerov.cz

3. Přísavný držák na sklo Niceboy

Kamery Niceboy mají funkci autokamery. Tedy po připojení na nabíjení kamera automaticky spustí nahrávání. Pro připevnění kamery v autě je nejvhodnější způsob použít přísavný držák na sklo. Tento držák lze nastavovat jak svisle, tak i horizontálně a proto jej lze použít do každého auta a v podstatě na každé místo na skle.
 

Za 290Kč koupíte na kamerov.cz

4. Niceboy POV světlo

Akční kamery pro své nahrávání potřebují dostatek světla, a pokud se vydáte nahrávat například do večerního lesa, tak si žádné video domů neodnesete. Toto světlo Niceboy, které lze jednoduše připevnit ke kameře, je dokonce voděodolné a lze jej tak použít i při nahrávání pod vodní hladinou. Poskytuje dvě intenzity světla a dostatečně tak osvětlí okolí, které chcete zrovna natáčet.
 

Za 1490Kč koupíte na kamerov.cz

5. Náhradní baterie Niceboy

Není nic horšího, než když jste někde venku, nahráváte úžasné video a dojde Vám baterie. Ke kamerám Niceboy vždy doporučujeme dokoupit náhradní baterii, kterou je pak možné v terénu vyměnit a pokračovat v nahrávání videa.
 

Za 290Kč koupíte baterii pro Niceboy Vega a Vega+ na kamerov.cz
Za 290Kč koupíte baterii pro Niceboy Vega 4K na kamerov.cz

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kamery Niceboy zakoupíte v oficiální české distribuci na kamerov.cz

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu NiceboyFan.cz s tím souhlasíte
 
niceboyfan.cz provozuje:
 
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (neplátce DPH)
 
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015
Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.