Niceboy Vega: ukázkové video z kamery za 990Kč

Niceboy Vega je asi nejdostupnější akční kamera na českém trhu. Za 990Kč ke kameře dostanete spousty příslušenství, včetně voděodolného pouzdra a kamera nahrává videa v nativním 720p rozlišení.

Voděodolné pouzdro, držák na kolo, držák na přilbu, stativový držák a mnoho dalšího dostanete v prodejním balení kamery Niceboy Vega (za 990Kč prodává kamerov.cz). Samotná kamera má microUSB a microHDM konektor a dokonce disponuje ve své cenové kategorii neuvěřitelně velkým displejem s živým náhledem nahrávaného videa. Displej má totiž 2". Pokud chcete vědět, jaké veškeré příslušenství v prodejním balení kamery najdete a jaké možnosti nastavení kamera nabízí, tak se podívejte na náš videopohled.

Dnes se podíváme, jaké video točí kamera Niceboy Vega. Kamera dokáže interpolované nahrávat dokonce ve Full HD rozlišení s 30fps, nativním rozlišením je však HD (720p), které má také 30 snímků za sekundu. Videa z kamery Niceboy Vega jsou nahrávána do avi formátu a 720p 30fps video má neuvěřitelný datový tok 23Mbps.

Test Niceboy Vegavideo niceboy vega

V ceně do 1000Kč nejspíše nenajdete na českém trhu kvalitnější kameru. Velmi překvapí 2" displej, který je opravdu na cenovou hladinu kamery obrovský. Potěší také přítomnost microHDMI konektoru a velká spousta příslušenství přímo v balení kamery Niceboy Vega.

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kamery Niceboy zakoupíte v oficiální české distribuci na kamerov.cz

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu NiceboyFan.cz s tím souhlasíte
 
niceboyfan.cz provozuje:
 
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (neplátce DPH)
 
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015
Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.