Niceboy Vega 5 POP. videopohled

Niceboy Vega 5 POP dokáže interpolovaně nahrávat do 4K rozlišení, nechybí jí ovšem ani nativní 2K video či Full HD s 60 snímky za sekundu. Má optickou stabilizaci videa a 2,45" dotykový displej. Co vše umí?

Niceboy VEGA 5 Pop lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

U Niceboy se poprvé setkáváme s dotykovým displejem a akční kamera Niceboy Vega 5 POP nešetří ani na velikosti. Displej má totiž 2,45" a nabízí živý náhled nahrávaného videa. V kameře Niceboy Vega 5 POP byl použitý senzor Sony IMX078 a čip Novatek 9660. Vega 5 POP využívá optickou stabilizaci videa, má režim pro vytváření timelapse videa a slowmotion videa, nechybí jí funkce autokamery či speciální mód pro nahrávání pod vodou.

Niceboy Vega 5 POP zakoupíte spolu s dálkovým ovladačem na kamerov.cz

Co vše obsahuje prodejní balení této akční kamery a jaké možnosti ukrývá menu či jak se kamera ovládá přes dotykový displej, uvidíte v našem videopohledu na Niceboy Vega 5 POP:

Blog Niceboyfan.cz

Niceboyfan na Facebooku a YouTube

Užijte si nejlepší podporu komunitního našeho komunitního webu. Jsme jak na sociální síti Facebook, tak máme i YouTube kanál.

Kamery Niceboy zakoupíte v oficiální české distribuci na kamerov.cz

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu NiceboyFan.cz s tím souhlasíte
 
niceboyfan.cz provozuje:
 
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (neplátce DPH)
 
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015
Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.