Niceboy Vega 5 POP: testovací videa

Niceboy Vega 5 POP má dotykový displej o velikosti 2,45" a optickou stabilizaci pomocí gyroskopu. Jaká videa natáčí? Podívejte se na videa ve Full HD, 2K a 4K rozlišení a přečtěte si recenzi této akční kamery.

Niceboy VEGA 5 Pop lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Niceboy Vega 5 POP

Nejnovější akční kamera Vega 5 POP je první od Niceboy s optickou stabilizací pomocí gyroskopu. To znamená, že je dostupná u všech rozlišeních, kterými Vega 5 POP disponuje. Navíc se jedná o první akční kameru Niceboy, která má dotykový displej a to s opravdu obří úhlopříčkou 2,45"!

Akční kameru Niceboy Vega 5 POP zakoupíte včetně dálkového ovladače na kamerov.cz

Mimo dálkového ovládání najdete v prodejním balení Niceboy Vega 5 POP také pouzdro, se kterým je tato akční kamera odolná proti vodě a to až do hloubky 30 metrů. A protože má dotykový displej, tak jsou přibalena i náhradní dvířka, které podporují dotykové ovládání. Jen pozor na to, že s těmito dvířky již pouzdro není voděodolné.

V prodejním balení dále najdeme krytku objektivu, držák na řídítka a hned 4 nalepovací držáky, které se dají použít třeba na helmu. Dva z toho jsou navíc otočné. Co vše obsahuje prodejní balení a jak se kamera ovládá, uvidíte v našem videopohledu:

Technické parametry Niceboy Vega 5 POP

 • Procesor: Novatek 96660
 • Senzor: Sony IMX078
 • Objektiv: 170°
 • Světelnost objektivu: f/1,8
 • Rozlišení videa: 4K 24fps*, 2K 30fps; Full HD (1080p) až 60fps, HD (720p) až 120fps
 • Datový tok 1080p 60fps videa: 20Mbps
 • Datový tok 4K 24fps videa: 21Mbps
 • Datový tok 2K 30fps videa: 20Mbps
 • Stabilizace: ano (optická)
 • Formát videa: mp4
 • Rozlišení fotografií: 16MPx*
 • Formát fotografií: jpg
 • Displej: LCD 2,45" dotykový s živým náhledem videa
 • Kapacita baterie: 1000 mAh
 • Výdrž baterie: 90 minut

  * interpolovaně

Ukázková videa z akční kamery Niceboy Vega 5 POP

Hlavní předností Niceboy Vega 5 POP je FULL HD (1920 x 1080) 60fps video, ovšem podívat se můžete i na ukázky z 2K a 4K rozlišení. U všech videí byla zapnutá stabilizace a její přednosti jsou vidět hlavně za jízdy v autě.
 
 
 
 
Největší web o akčních kamerách v ČR zhodnotil Niceboy Vega 5 POP takto: "Niceboy se podařilo přijít s kamerou, která v segmentu 1080p 60fps akčních kamer nezapadne do průměru. Jejich Vega 5 POP patří totiž k tomu nejlepšímu." Celou recenzi najdete na DigitalniKamery.com. Také si můžete Niceboy Vega 5 POP zakoupit za akční cenu.

Niceboy VEGA 5 Pop lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Blog Niceboyfan.cz

K čemu je HDMI u akčních kamer Niceboy (video)

Všechny kamery Niceboy mají microHDMI port. K čemu vlastně slouží? Podívejte se na naše video, jak můžete s pomocí HDMI zobrazit videa a fotky z kamery v televizi nebo monitoru.

Niceboy Vega+ Remote: kamera a ovladač

Populární 1080p kamera Niceboy Vega+ dostává dálkový ovladač, jaký známe už z modelu Vega 4K. Kameru Niceboy Vega+ s dálkovým ovladačem již můžete objednávat.

Videopohled na Niceboy Gyro Mini

Novinka Niceboy Gyro Mini je stabilizátor jedné osy pro akční kamery a mobilní kamery. Podívejte se na náš videopohled, ve kterém uvidíte obsah prodejního balení a jak Gyro Mini funguje.

Vánoce s Niceboy: Vega 4K za 2990Kč a 2 baterie

Od dnešního dne je možné zakoupit akční kameru Niceboy Vega 4K za cenu 2990Kč a v prodejním balení naleznete dálkové ovládání, voděodolné pouzdro a dvě baterie!

Niceboy Vega 5: 1080p 60fps ukázkové video

Akční kamera Niceboy Vega 5, která bude mít stabilizaci videa a nabídne reálné 4K rozlišení s 30fps či 1080p video s až 120fps přijde na trh v druhé polovině listopadu. Podívejte se na video z této kamery už nyní.

Niceboy Vega 5: TOP akční kamera

Ta nejlepší akční kamera od Niceboy, která bude mít procesor Ambarella A12 a senzor Sony IMX117, přijde na trh v listopadu. Těšte se na nativní 4K rozlišení a 120fps u 1080p videa!

Živý stream do PC z kamery Niceboy přes VLC

Pokud chcete Niceboy Vega používat jako bezpečnostní kameru, tak ji lze přes WiFi propojit s PC a následně si živý obraz pouštět na přehrávači VLC. Ukážeme si jak na to.

Test Niceboy GYRO s Niceboy Vega 4K

Niceboy Gyro je nový stabilizátor pro akční kamery a my jsme tento gimbal vyzkoušeli s akční kamerou Niceboy Vega 4K. Jak vypadá natočené video?

Niceboy Gyro: 3-osý stabilizátor pro kamery

Niceboy přichází se stabilizátorem pro akční kamery. Podívejte se na naše video, ve kterém si ukážeme prodejní balení Niceboy Gyro a jak tento gimbal funguje.

Niceboy Vega: ukázkové video z kamery za 990Kč

Niceboy Vega je asi nejdostupnější akční kamera na českém trhu. Za 990Kč ke kameře dostanete spousty příslušenství, včetně voděodolného pouzdra a kamera nahrává videa v nativním 720p rozlišení.

Kamery Niceboy zakoupíte v oficiální české distribuci na kamerov.cz

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu NiceboyFan.cz s tím souhlasíte
 
niceboyfan.cz provozuje:
 
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (neplátce DPH)
 
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015
Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.