Niceboy Vega 5 FUN: testovací videa

Jaká videa nahrává akční kamera Niceboy Vega 5 FUN? Podívejte se na testovací videa ve 1080p 30fps, 2,7K 30fps a 4K 30fps rozlišení. Zhlédnout můžete také časosběrné video, které Vega 5 FUN umí vytvořit.

Niceboy VEGA 5 Fun lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Akční kamera Niceboy Vega 5 FUN je nástupce velmi oblíbeného modelu Vega+ a jedná se tak o 1080p 30fps kameru. Niceboy Vega 5 FUN dostala výkonnější čip a senzor Sony s 4x vyšším rozlišením, než tomu bylo u Vega+. Zakoupit můžete Niceboy Vega 5 FUN na kamerov.cz.

Niceboy Vega 5 FUN opět přichází se spoustou příslušenství ve svém prodejním balení. Základem je ochranné pouzdro, se kterým je kamera odolná proti vodě až do hloubky 30 metrů. Dokonce byl přibalen i dálkový ovladač a kameru tak lze ovládat až na vzdálenost 30 metrů. Dále v prodejním balení najdeme úchyt na řídítka, otevřený držák, nalepovací držák a propojovací úchyty.

Vylepšením prošlo i menu kamery a hlavně funkce, kterými Vega 5 FUN disponuje. Nově je možné využít funkci autokamery, kdy po připojení k nabíjení se kamera nejen zapne, ale rovnou začne i nahrávat video. Kamera umí také rovnou vytvořit zpomalená SlowMotion videa a nechybí ani TimeLapse video, která vyhotoví kamera bez nutnosti použití dalších programů. Časosběr je možné nahrávat až ve 4K rozlišení a od 0,5 sekundových intervalů!

Pochopitelně nechybí ani možnost nastavování expozice či vyvážení bílé. V menu kamery je také možné otočit obraz o 180° či zapnout video smyčku. Co vše kamera umí, se můžete podívat v našem videopohledu na Niceboy Vega 5 FUN:

Technické parametry Niceboy Vega 5 FUN

 • Procesor: AllWinner V3
 • Senzor: Sony IMX179 8MPx
 • Objektiv: 170°
 • Světelnost objektivu: f/2,6
 • Rozlišení videa: 4K 30fps*, 2,7K 30fps*; Full HD (1080p) až 60fps, HD (720p) až 120fps
 • Datový tok 1080p 30fps videa: 15Mbps
 • Datový tok 4K 30fps videa: 30Mbps
 • Datový tok 2,7K 30fps videa: 30Mbps
 • Stabilizace: ne
 • Formát videa: mp4
 • Rozlišení fotografií: 16MPx*
 • Formát fotografií: jpg
 • Displej: LCD 2" s živým náhledem videa
 • Kapacita baterie: 900 mAh
 • Výdrž baterie: 80 minut
 • * interpolovaně

Ukázková videa z kamery Niceboy Vega 5 FUN

Vzhledem k tomu, že jde o nástupce modelu Niceboy Vega+, tak je zřejmé, že Vega 5 FUN je základní FULL HD model s 30fps. Toto je také to nejlepší rozlišení, které kamera umí a rozhodně tak doporučujeme nahrávat právě 1080p 30fps videa! 4K a 2,7K video je pouze interpolované a 60fps u 1080p videa je příliš náročné na čip. Pokud chcete plynulejší nahrávání rychlých záběrů, tak se poohlídněte po Vega 4K nebo Vega 5, která má i stabilizaci.

Niceboy VEGA 5 Fun lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Niceboy Vega 5 FUN je skvělým nástupcem modelu Vega+ a přináší spousty vylepšení. Vega 5 FUN umí sama vytvářet časosběrné video či slowmotion videa. Navíc je možné nahrávat videa až do 4K interpelovaného rozlišení!

Zakoupit můžete Niceboy Vega 5 FUN zde.

Blog Niceboyfan.cz

Niceboy Vega+ druhé generace (videopohled)

Akční kamera Niceboy Vega+ se začala prodávat ve své druhé generaci. Co se změnilo od té první a jaké možnosti v menu kamera nabízí? Podívejte se naše video.

Niceboy Vega 5: toto bude pecka!

Ten nejlepší hardware v čele s procesorem Ambarella A12 a senzorem Sony IMX 177, stabilizace videa a hlavně nativní 4K video s 30fps, Full HD video až se 120fps či 720p rozlišení se 240fps.

Dálkové ovládání pro Niceboy Vega 4K (video)

Dálkové ovládání pro akční kameru Niceboy Vega 4K dostanete přímo v prodejním balení. Podívejte se na to, jak ovladač s kamerou funguje a jaké možností nabízí.

Niceboy Vega: 2. generace akční kamery za 990Kč

V současné době se začala prodávat již druhá generace kamery Niceboy Vega, která stojí neuvěřitelných 990Kč. Podívejte se na náš videopohled na tuto akční kameru.

Niceboy Vega 4K: nastavení vyvážení bílé

Akční kamera Niceboy Vega 4K dokáže v nastavení měnit vyvážení bílé. Kde tuto funkci nastavit a jaký vliv má na výsledný obraz si ukážeme v našem videu.

Niceboy Vega 4K PRO s nativním 4K videem!

Špičkový model od Niceboy spatří světlo světa a nabídne nativní 4K video s 30fps, senzor od Sony či procesor Ambarella. Už dnes se podívejte na ukázkové video z tohoto TOP modelu!

Kamery Niceboy zakoupíte v oficiální české distribuci na kamerov.cz

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu NiceboyFan.cz s tím souhlasíte
 
niceboyfan.cz provozuje:
 
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (neplátce DPH)
 
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015
Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.