Niceboy Vega 5 FUN: testovací videa

Jaká videa nahrává akční kamera Niceboy Vega 5 FUN? Podívejte se na testovací videa ve 1080p 30fps, 2,7K 30fps a 4K 30fps rozlišení. Zhlédnout můžete také časosběrné video, které Vega 5 FUN umí vytvořit.

Niceboy VEGA 5 Fun lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Akční kamera Niceboy Vega 5 FUN je nástupce velmi oblíbeného modelu Vega+ a jedná se tak o 1080p 30fps kameru. Niceboy Vega 5 FUN dostala výkonnější čip a senzor Sony s 4x vyšším rozlišením, než tomu bylo u Vega+. Zakoupit můžete Niceboy Vega 5 FUN na kamerov.cz.

Niceboy Vega 5 FUN opět přichází se spoustou příslušenství ve svém prodejním balení. Základem je ochranné pouzdro, se kterým je kamera odolná proti vodě až do hloubky 30 metrů. Dokonce byl přibalen i dálkový ovladač a kameru tak lze ovládat až na vzdálenost 30 metrů. Dále v prodejním balení najdeme úchyt na řídítka, otevřený držák, nalepovací držák a propojovací úchyty.

Vylepšením prošlo i menu kamery a hlavně funkce, kterými Vega 5 FUN disponuje. Nově je možné využít funkci autokamery, kdy po připojení k nabíjení se kamera nejen zapne, ale rovnou začne i nahrávat video. Kamera umí také rovnou vytvořit zpomalená SlowMotion videa a nechybí ani TimeLapse video, která vyhotoví kamera bez nutnosti použití dalších programů. Časosběr je možné nahrávat až ve 4K rozlišení a od 0,5 sekundových intervalů!

Pochopitelně nechybí ani možnost nastavování expozice či vyvážení bílé. V menu kamery je také možné otočit obraz o 180° či zapnout video smyčku. Co vše kamera umí, se můžete podívat v našem videopohledu na Niceboy Vega 5 FUN:

Technické parametry Niceboy Vega 5 FUN

 • Procesor: AllWinner V3
 • Senzor: Sony IMX179 8MPx
 • Objektiv: 170°
 • Světelnost objektivu: f/2,6
 • Rozlišení videa: 4K 30fps*, 2,7K 30fps*; Full HD (1080p) až 60fps, HD (720p) až 120fps
 • Datový tok 1080p 30fps videa: 15Mbps
 • Datový tok 4K 30fps videa: 30Mbps
 • Datový tok 2,7K 30fps videa: 30Mbps
 • Stabilizace: ne
 • Formát videa: mp4
 • Rozlišení fotografií: 16MPx*
 • Formát fotografií: jpg
 • Displej: LCD 2" s živým náhledem videa
 • Kapacita baterie: 900 mAh
 • Výdrž baterie: 80 minut
 • * interpolovaně

Ukázková videa z kamery Niceboy Vega 5 FUN

Vzhledem k tomu, že jde o nástupce modelu Niceboy Vega+, tak je zřejmé, že Vega 5 FUN je základní FULL HD model s 30fps. Toto je také to nejlepší rozlišení, které kamera umí a rozhodně tak doporučujeme nahrávat právě 1080p 30fps videa! 4K a 2,7K video je pouze interpolované a 60fps u 1080p videa je příliš náročné na čip. Pokud chcete plynulejší nahrávání rychlých záběrů, tak se poohlídněte po Vega 4K nebo Vega 5, která má i stabilizaci.

Niceboy VEGA 5 Fun lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Niceboy Vega 5 FUN je skvělým nástupcem modelu Vega+ a přináší spousty vylepšení. Vega 5 FUN umí sama vytvářet časosběrné video či slowmotion videa. Navíc je možné nahrávat videa až do 4K interpelovaného rozlišení!

Zakoupit můžete Niceboy Vega 5 FUN zde.

Blog Niceboyfan.cz

K čemu je HDMI u akčních kamer Niceboy (video)

Všechny kamery Niceboy mají microHDMI port. K čemu vlastně slouží? Podívejte se na naše video, jak můžete s pomocí HDMI zobrazit videa a fotky z kamery v televizi nebo monitoru.

Niceboy Vega+ Remote: kamera a ovladač

Populární 1080p kamera Niceboy Vega+ dostává dálkový ovladač, jaký známe už z modelu Vega 4K. Kameru Niceboy Vega+ s dálkovým ovladačem již můžete objednávat.

Videopohled na Niceboy Gyro Mini

Novinka Niceboy Gyro Mini je stabilizátor jedné osy pro akční kamery a mobilní kamery. Podívejte se na náš videopohled, ve kterém uvidíte obsah prodejního balení a jak Gyro Mini funguje.

Vánoce s Niceboy: Vega 4K za 2990Kč a 2 baterie

Od dnešního dne je možné zakoupit akční kameru Niceboy Vega 4K za cenu 2990Kč a v prodejním balení naleznete dálkové ovládání, voděodolné pouzdro a dvě baterie!

Niceboy Vega 5: 1080p 60fps ukázkové video

Akční kamera Niceboy Vega 5, která bude mít stabilizaci videa a nabídne reálné 4K rozlišení s 30fps či 1080p video s až 120fps přijde na trh v druhé polovině listopadu. Podívejte se na video z této kamery už nyní.

Niceboy Vega 5: TOP akční kamera

Ta nejlepší akční kamera od Niceboy, která bude mít procesor Ambarella A12 a senzor Sony IMX117, přijde na trh v listopadu. Těšte se na nativní 4K rozlišení a 120fps u 1080p videa!

Živý stream do PC z kamery Niceboy přes VLC

Pokud chcete Niceboy Vega používat jako bezpečnostní kameru, tak ji lze přes WiFi propojit s PC a následně si živý obraz pouštět na přehrávači VLC. Ukážeme si jak na to.

Test Niceboy GYRO s Niceboy Vega 4K

Niceboy Gyro je nový stabilizátor pro akční kamery a my jsme tento gimbal vyzkoušeli s akční kamerou Niceboy Vega 4K. Jak vypadá natočené video?

Niceboy Gyro: 3-osý stabilizátor pro kamery

Niceboy přichází se stabilizátorem pro akční kamery. Podívejte se na naše video, ve kterém si ukážeme prodejní balení Niceboy Gyro a jak tento gimbal funguje.

Niceboy Vega: ukázkové video z kamery za 990Kč

Niceboy Vega je asi nejdostupnější akční kamera na českém trhu. Za 990Kč ke kameře dostanete spousty příslušenství, včetně voděodolného pouzdra a kamera nahrává videa v nativním 720p rozlišení.

Kamery Niceboy zakoupíte v oficiální české distribuci na kamerov.cz

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu NiceboyFan.cz s tím souhlasíte
 
niceboyfan.cz provozuje:
 
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (neplátce DPH)
 
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015
Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.