Niceboy Vega 5 FUN: testovací videa

Jaká videa nahrává akční kamera Niceboy Vega 5 FUN? Podívejte se na testovací videa ve 1080p 30fps, 2,7K 30fps a 4K 30fps rozlišení. Zhlédnout můžete také časosběrné video, které Vega 5 FUN umí vytvořit.

Niceboy VEGA 5 Fun lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Akční kamera Niceboy Vega 5 FUN je nástupce velmi oblíbeného modelu Vega+ a jedná se tak o 1080p 30fps kameru. Niceboy Vega 5 FUN dostala výkonnější čip a senzor Sony s 4x vyšším rozlišením, než tomu bylo u Vega+. Zakoupit můžete Niceboy Vega 5 FUN na kamerov.cz.

Niceboy Vega 5 FUN opět přichází se spoustou příslušenství ve svém prodejním balení. Základem je ochranné pouzdro, se kterým je kamera odolná proti vodě až do hloubky 30 metrů. Dokonce byl přibalen i dálkový ovladač a kameru tak lze ovládat až na vzdálenost 30 metrů. Dále v prodejním balení najdeme úchyt na řídítka, otevřený držák, nalepovací držák a propojovací úchyty.

Vylepšením prošlo i menu kamery a hlavně funkce, kterými Vega 5 FUN disponuje. Nově je možné využít funkci autokamery, kdy po připojení k nabíjení se kamera nejen zapne, ale rovnou začne i nahrávat video. Kamera umí také rovnou vytvořit zpomalená SlowMotion videa a nechybí ani TimeLapse video, která vyhotoví kamera bez nutnosti použití dalších programů. Časosběr je možné nahrávat až ve 4K rozlišení a od 0,5 sekundových intervalů!

Pochopitelně nechybí ani možnost nastavování expozice či vyvážení bílé. V menu kamery je také možné otočit obraz o 180° či zapnout video smyčku. Co vše kamera umí, se můžete podívat v našem videopohledu na Niceboy Vega 5 FUN:

Technické parametry Niceboy Vega 5 FUN

 • Procesor: AllWinner V3
 • Senzor: Sony IMX179 8MPx
 • Objektiv: 170°
 • Světelnost objektivu: f/2,6
 • Rozlišení videa: 4K 30fps*, 2,7K 30fps*; Full HD (1080p) až 60fps, HD (720p) až 120fps
 • Datový tok 1080p 30fps videa: 15Mbps
 • Datový tok 4K 30fps videa: 30Mbps
 • Datový tok 2,7K 30fps videa: 30Mbps
 • Stabilizace: ne
 • Formát videa: mp4
 • Rozlišení fotografií: 16MPx*
 • Formát fotografií: jpg
 • Displej: LCD 2" s živým náhledem videa
 • Kapacita baterie: 900 mAh
 • Výdrž baterie: 80 minut
 • * interpolovaně

Ukázková videa z kamery Niceboy Vega 5 FUN

Vzhledem k tomu, že jde o nástupce modelu Niceboy Vega+, tak je zřejmé, že Vega 5 FUN je základní FULL HD model s 30fps. Toto je také to nejlepší rozlišení, které kamera umí a rozhodně tak doporučujeme nahrávat právě 1080p 30fps videa! 4K a 2,7K video je pouze interpolované a 60fps u 1080p videa je příliš náročné na čip. Pokud chcete plynulejší nahrávání rychlých záběrů, tak se poohlídněte po Vega 4K nebo Vega 5, která má i stabilizaci.

Niceboy VEGA 5 Fun lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Niceboy Vega 5 FUN je skvělým nástupcem modelu Vega+ a přináší spousty vylepšení. Vega 5 FUN umí sama vytvářet časosběrné video či slowmotion videa. Navíc je možné nahrávat videa až do 4K interpelovaného rozlišení!

Zakoupit můžete Niceboy Vega 5 FUN zde.

Blog Niceboyfan.cz

Niceboy Vega 6 star: videopohled

Nová akční kamera Niceboy Vega 6 star s optickou stabilizací, až 4K videem, 2" displejem a dálkovým ovladačem v našem videopohledu. Jaké příslušenství najdete v prodejním balení a co nabízí menu této kamery?

Niceboy Vega 5 POP: testovací videa

Niceboy Vega 5 POP má dotykový displej o velikosti 2,45" a optickou stabilizaci pomocí gyroskopu. Jaká videa natáčí? Podívejte se na videa ve Full HD, 2K a 4K rozlišení a přečtěte si recenzi této akční kamery.

Niceboy Vega 5 POP. videopohled

Niceboy Vega 5 POP dokáže interpolovaně nahrávat do 4K rozlišení, nechybí jí ovšem ani nativní 2K video či Full HD s 60 snímky za sekundu. Má optickou stabilizaci videa a 2,45" dotykový displej. Co vše umí?

Niceboy Vega 5 FUN: testovací videa

Jaká videa nahrává akční kamera Niceboy Vega 5 FUN? Podívejte se na testovací videa ve 1080p 30fps, 2,7K 30fps a 4K 30fps rozlišení. Zhlédnout můžete také časosběrné video, které Vega 5 FUN umí vytvořit.

Niceboy Vega 5 FUN: videopohled

Nová akční kamera Niceboy Vega 5 FUN se senzorem Sony a čipem Allwiner nabízí možnost nahrávání videa až do 4K interpolovaného rozlišení. Co kamera umí a co vše je v prodejním balení, uvidíte v našem videu.

Zoom s kamerou Niceboy Vega 5 (video)

Akční kamery neumí dělat zoom, protože jejich objektiv má pevné ohnisko. Jak ovšem můžete vytvořit zoom s kamerou s vysokým rozlišením jako je Niceboy Vega 5? Ukážeme v našem videu!

Niceboy Vega 5 FUN v prodeji a akce na Vega 5 a Vega 4K!

V prodeji je levná akční kamera Niceboy Vega 5 FUN s 4K 30fps rozlišení, kterou zakoupíte za méně než 2600Kč a ke kamerám Niceboy Vega 5 a Vega 4K za akční cenu získáte 10000 mAh power banku zdarma!

Niceboy Vega 5: nastavení ostrosti

Akční kamera Niceboy Vega 5 má ve svém menu velkou škálu možností nastavení. Jednou z nich je i volba ostrosti ve videu. Ukážeme si, jak se jednotlivá nastavení ostrosti projeví ve výsledném videu.

Test nahrávaného zvuku u Niceboy Vega 5

Nejvyšší model od Niceboy dokáže nahrávat opravdové 4K video s 30 snímky a u Full HD videa má až 120fps. U Vega 5 lze využít také stabilizaci videa, ale jak je na tom s kvalitou nahrávaného zvuku? Vyzkoušeli jsme ji.

Test Niceboy Vega 5 (ukázková videa)

Akční kamera Niceboy Vega 5 zvládá opravdové 4K rozlišení s 30 snímky za sekundu, má stabilizaci videa, 2" displej a v prodejním balení najdeme i dálkové ovládání. Podívejte se na ukázková videa a fotky z kamery Niceboy Vega 5.

Niceboy Vega 5: unboxing a videopohled

Akční kamera Vega 5 je první akční kamera od Niceboy s nativním 4K 30fps rozlišením a 1080p videem se 120fps. Kameře Vega 5 nechybí stabilizace videa a v balení najdeme pouzdro odolné proti vodě či dálkový ovladač.

Ukázka nahrávaného zvuku u Niceboy Vega 4K

Akční kamera Niceboy Vega 4K zvládá interpolovaně 4K video a u nativního 1080p rozlišení lze využít až 60 snímků za sekundu. Jak je na tom ale s kvalitou nahrávaného zvuku pomocí integrovaného mikrofonu? Podívejte se na video.

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kamery Niceboy zakoupíte v oficiální české distribuci na kamerov.cz

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu NiceboyFan.cz s tím souhlasíte
 
niceboyfan.cz provozuje:
 
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (neplátce DPH)
 
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015
Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.