Niceboy Gyro Mini - stabilizace v jedné ose

Niceboy Gyro Mini nabízí stabilizaci v horizontální rovině pro akční kamery a mobilní telefony až do úhlopříčky displeje 6".

Novinka v portfoliu Niceboy je stabilizátor jedné osy Niceboy Gyro Mini. My jsme pro Vás otestovali i 3 osý stabilizátor Niceboy Gyro a pochopitelně se vrhneme i do stestu novinky.

Niceboy Gyro mini, který můžete zakoupit na zde, nabízí stabilizaci akčních kamer a mobilních telefonů v horizontální rovině a to až 3 hodiny na jedno nabití. Propojitelný je s celou škálou dalšího příslušenství a lze jej tak využít na kole či v autě. Niceboy Gyro Mini váží 185 gramů a má rozměry 70 x 64 x 47 mm. Navíc k tomuto stabilizátoru dostanete i praktické pouzdro na přenášení.

Za cenu 3490 Kč nabízí Niceboy Gyro Mini eshop kamerov.cz.

Blog Niceboyfan.cz

Niceboy Vega: 2. generace akční kamery za 990Kč

V současné době se začala prodávat již druhá generace kamery Niceboy Vega, která stojí neuvěřitelných 990Kč. Podívejte se na náš videopohled na tuto akční kameru.

Niceboy Vega 4K: nastavení vyvážení bílé

Akční kamera Niceboy Vega 4K dokáže v nastavení měnit vyvážení bílé. Kde tuto funkci nastavit a jaký vliv má na výsledný obraz si ukážeme v našem videu.

Niceboy Vega 4K PRO s nativním 4K videem!

Špičkový model od Niceboy spatří světlo světa a nabídne nativní 4K video s 30fps, senzor od Sony či procesor Ambarella. Už dnes se podívejte na ukázkové video z tohoto TOP modelu!

Niceboyfan na Facebooku a YouTube

Užijte si nejlepší podporu komunitního našeho komunitního webu. Jsme jak na sociální síti Facebook, tak máme i YouTube kanál.

Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kamery Niceboy zakoupíte v oficiální české distribuci na kamerov.cz

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu NiceboyFan.cz s tím souhlasíte
 
niceboyfan.cz provozuje:
 
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (neplátce DPH)
 
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015
Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.