Niceboy Gyro: 3-osý stabilizátor pro kamery

Niceboy přichází se stabilizátorem pro akční kamery. Podívejte se na naše video, ve kterém si ukážeme prodejní balení Niceboy Gyro a jak tento gimbal funguje.

Značka Niceboy nejsou jen akční kamery, ale i spousta příslušenství. Tím nejnovějším je stabilizátor Niceboy Gyro, který stabilizuje kamery ve 3 osách a je určen nejen pro kamery Niceboy Vega, ale také pro další značky. Tento stabilizátor můžete zakoupit na kamerov.cz.

Niceboy GYRO testNiceboy Gyro video

Niceboy Gyro má motory, které dokáží kameru stabilizovat ve třech osách a videa tak nebudou roztřesená. Využívá jednoduchého ovládání pomocí jednoho tlačítka a několik režimů nastavení. Ostatně podívejte se na náš videopohled, ve kterém si Niceboy Gyro představujeme:

Pochopitelně připravujeme i test Niceboy Gyro s kamerou Niceboy Vega 4K. Těšte se na výsledné video již brzo!

Niceboy GYRO recenzestabilizátor pro akční kamery test

Gimbal má rozměry 227 x 128 x 93 mm, hmotnost bez baterie je 292g a na jedno nabití by Niceboy GYRO měl vydržet 120 minut. Doba nabíjení pomocí dodávaného adaptéru je 30 minut. V balení jsou dva páry baterií, tedy jedny náhradní.
Budete přesměrováni. Případně klikněte zde

Kamery Niceboy zakoupíte v oficiální české distribuci na kamerov.cz

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu NiceboyFan.cz s tím souhlasíte
 
niceboyfan.cz provozuje:
 
Ondřej Kaňa
Pastviska 437
760 01 Zlín
Ič: 04372476 (neplátce DPH)
 
Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Zlína; Sp. značka: 11579/2015; zapsáno od 3.9.2015
Výše uvedená adresa je pouze fakturační. Korespondence zaslaná na tuto adresu nebude převzata.