Firmware

Dostupné aktualizace:
Niceboy Vega 4K
Firmware 160524LY - zvyšuje počet snímků za sekundu u 4K videa na 25fps a 2,7K videa dokonce na 30fps, zvyšuje datový tok videa, upravuje překlady v menu. 
 
VŠECHNY NOVĚ ZAKOUPENÉ KAMERY JIŽ MAJÍ NOVÝ FIRMWARE A AKTUALIZACE NENÍ NUTNÁ!
Číslo firmwaru označuje datum, tedy 160524 = rok 2016, měsíc 05 a den 24 - všechen novější firmware již obsahuje potřebnou aktualizaci a není nutné nahrávat výše uvedený!
 
V současné době je možné provést aktualizaci pro Vega 4K jen u nás. Důvod je jednoduchý, ač byl postup aktualizace časově dlouhý, tak se majitelé kamer nedrželi postupu a to ani přes natočený video návod. Během prvního dne bylo zničeno 15 kamer a aktualizace byly zastaveny.
 
Kameru je tedy nutné zaslat k nám a my Vám provedeme aktualizaci kamery na nejnovější firmware. Cena aktualizace je 380Kč včetně zaslání kamery zpět na Vaši adresu. Kamery je možné zasílat jen v rámci České republiky a při platbě na fakturu (převodem z účtu).
 
Upozornění: v prosinci 2017 bereme na aktualizaci poslední kamery dne 6.12. (do tohoto dne musí být kamera doručena k nám), další aktualizace budou prováděny až v roce 2018! Děkujeme za pochopení.
 
Pro více informací vyplňte kontaktní formulář:

Kontaktujte nás

Informace o možnostech aktualizace

Kamery Niceboy zakoupíte v oficiální české distribuci na kamerov.cz

K provozu tohoto webu potřebujeme využívat cookies. Používáním webu NiceboyFan.cz s tím souhlasíte